Dell 40GbE QSFP+ RF2MY Visa större bild

Dell 40GbE QSFP+ RF2MY

Begagnad

2 i lager

495,00 kr

Mer information

Dell 40GbE QSFP+ RF2MY Optisk fibermodul
Beg, OK

DELL P/N: RF2MY 0RF2MY
Hastighet: upp till 40Gbps
Våglängd: 850nm
Modell: AFBR-79E4Z-D-FT1

Quad Small Formfactor Pluggable Plus
Kontakt: MPO

40GBASE-eSR4 MPO/MTP
Avstånd max:
OM3 100m
OM4 150m