Dell 40GbE QSFP+ 0MV31 Visa större bild

Dell 40GbE QSFP+ 0MV31

Begagnad

7 i lager

495,00 kr

Mer information

Dell 40GbE QSFP+ 0MV31 Optisk fibermodul
Beg, OK

DELL P/N: 0MV31 00MV31
Hastighet: upp till 40Gbps
Våglängd: 850nm
Modell: AFBR-79EEPZ-FT1

Quad Small Formfactor Pluggable Plus eSR4
Kontakt: MPO4-12

40GBASE-eSR4 MPO/MTP (MPO-12)
Avstånd max:
OM3 300m
OM4 400m