Cisco Nexus 5548UP 32-portars 10GbE Switch N5K-C5548UP Visa större bild

Cisco Nexus 5548UP 32-portars 10GbE Switch N5K-C5548UP

Begagnad

Cisco Nexus 5548UP 32-portars 10GbE Switch N5K-C5548UP32 portars 10GbE Switch från CiscoÅterställd till fabrikskonfig.PSU: 2st för redundansFläktar: 2stExpansionsmodul: ingenMedföljer: 16st 10GbE SFP+ SFP-10G-SR, 8st 1GbE SFP till koppar GLC-T, 4st 1GbE SFP 1310nm GLC-LH-SM, 1st 1GbE SFP GLC-SX-MMDRackskenor medföljer EJ

Ytterligare information

Denna produkt finnes ej längre i lager.

7 495,00 kr

Mer information

Cisco Nexus 5548UP 32-portars 10GbE Switch N5K-C5548UP

32 portars 10GbE Switch från Cisco
Återställd till fabrikskonfig.
PSU: 2st för redundans
Fläktar: 2st
Expansionsmodul: ingen
Medföljer: 16st 10GbE SFP+ SFP-10G-SR, 8st 1GbE SFP till koppar GLC-T, 4st 1GbE SFP 1310nm GLC-LH-SM, 1st 1GbE SFP GLC-SX-MMD
Rackskenor medföljer EJ