Cisco OneX 10G Converter Module CVR-X2-SFP10G V02 Visa större bild

Cisco OneX 10G Converter Module CVR-X2-SFP10G V02

Begagnad

Denna produkt finnes ej längre i lager.

895,00 kr

Mer information

Cisco OneX 10G Converter Module CVR-X2-SFP10G V02

Konverterar 1st 10Gbps X2 port till 1st 10Gbps SFP+ port

Förläng användbarheten av en switch med 10G X2 port i ditt nya 10G SFP+ nät

Kompatibla SFP+ moduler:
Product Name Product Description
SFP-H10GB-CU1M=    Cisco 10GBASE-CU SFP+ cable, 1 meter (Version -02)
SFP-H10GB-CU3M=    Cisco 10GBASE-CU SFP+ cable, 3 meter (Version -02)
SFP-H10GB-CU5M=    Cisco 10GBASE-CU SFP+ cable, 5 meter (Version -02)
SFP-10G-SR=    Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
SFP-10G-LRM=    Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF
SFP-10G-LR=    Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF