3Com 2-Port 10G Module (XFP) 3C17766 Visa större bild

3Com 2-Port 10G Module (XFP) 3C17766

Begagnad

1 Vara

Sista exemplaret!

995,00 kr

Mer information

3Com 2-Port 10G Module (XFP) 3C17766

2-portars 10Gb XFP expansions modul, till 3Com 4800G Series Switchar
Medföljer 2st Finisar 10GBASE-LR/LW XFP moduler, 1310nm